Řekli o CBDex®

"Výrobky CBDex znám již rok a půl, kdy jsem je poznala na veletrhu Cannafest. U nás v rodině máme výbornou zkušenost s výrobkem Diabet na cukrovku, kdy se dokonce vysadily léky od lékaře a bere se jen tinktura. A pak s výrobkem Deprema, který úžasně pomáhá na velké deprese a úzkosti a silné bolesti hlavy."

paní Monika (Praha)

"Firmu CBDex jsem poprvé objevila minulý rok na Cannafestu (mezinárodní veletrh konopí) v Praze, takže již mám s jejich výrobky zkušenost. A nejen já, ale i má rodina, a musíme potvrdit, že jsou fakt úžasný, až překvapivě úžasný."

paní Hana (Praha)

"Při používání produktu na imunitu vidím velké zlepšení."

paní Petra (Frýdek-Místek)

"Top - rychle doručeno PERFEKTNÍ."

paní Hana (Praha)

"V současnosti skvěle regeneruje z minulosti mnou poničené tělo Schumanova podložka. Nicméně tinktura Fyzio je skvělým doplňkem k této podložce. Dle mého prožití doporučuji Fyzio tinkturu jednorázově používat večer před spaním."

pan Jiří (Nošovice)

"Produkt Migren jsem dostala v srpnu od švagrové k narozeninám, abych to vyzkoušela, protože na migrény trpím od malička. Od té doby ho beru pravidelně a musm říci, že z nějakých 40-50% se mé migrény zlepšily. Záchvaty nejsou tak časté nebo jsou mírnější. Takže určitě budu zkoušet dál, jestli se to ještě zlepší. Už tohle je úspěch a hlavně úleva."

paní Veronika (Jablonec nad Nisou)

"Léčím se s depresemi, psychotickými příznaky a úzkostmi a musím říct, že asi po 14 dnech užívání CBDEX Deprema jsou deprese pryč a moje nálada je nyní vyrovnaná, úzkosti téměř nepociťuji a psychotické příznaky jsou také pryč. Ze začátku jsem měl strach CBDEX použít, ale nakonec jsem rád, že jsem investoval a to v podstatě do svého zdraví. Užívám léky, takže CBDEX beru jako podpůrnou léčbu a efekt opravdu předčil má očekávání."

pan Honza (Litvínov)